Aktiviteler

Dalış

Akdeniz havzasının en önemli dalış noktalarından biri ve Türkiye’nin dalış cenneti olan Kaş’ta, her seviyeye uygun 30’un üstünde dalış noktası sizlere modern batıklar, antik çağlardan kalma amforalar ve çapalar, geniş sualtı mağaraları, kayalık bangolar, duvarlar ve yaygın denizçayırları ile çok farklı ortamlar sunuyor… Kaş-Kekova Özel Deniz Koruma Alanı’nın zengin Akdeniz sualtı fauna ve florası Kızıldeniz’den göç ederek havzaya yerleşmekte olan ”lesepsiyen” canlı türleri ile daha da zenginleşiyor.

Yürüyüş ve Bisiklet

Yürüyüşten, kıyı traversine, bisikletten kuş gözlemine tüm doğa etkinliklerimiz sizi ışık ülkesi Likya’nın sırlarını keşfetmeye bir adım yaklaştırıyor. İster denizin turkuaz mavisi, isterse de kimsenin farkında bile olmadığı kıyı köşede kalmış kadim Likya yerleşimleri olsun, 7’den 70’e herkes için keşfedecek bir şeyler her zaman var.

Yamaç Paraşütü

Kendinizi bir kuş gibi özgür hissetmek ve Akdeniz’in incisi Kaş’a bir de gökyüzünden bakmak isterseniz yamaç paraşütü tam sizin için. 20 dakikalık bir yolculuğun ardından deneyimli pilotlar eşliğinde muhteşem dağ, deniz, Meis ve Kaş manzarasının tadını çıkartacak, tatilinizden unutamayacağınız bir anıyla döneceksiniz. Kollarınızı açın ve kendinizi rüzgârın ritmine bırakın. Uçmak Özgürlüktür.

Meis Adası

Türkiye’ye en yakın Yunan adası olan Meis Adası Kaş’a bot ile sadece yarım saat uzaklıktadır. Yan yana dizilmiş rengarenk evleri, daracık sokakları, nefis deniz mahsulleri ile Uzo’nuzu yudumlamak, mavi mağarada unutulmaz bir yüzme deneyimi yaşayıp, kendinizi birkaç saatliğine Yunanistan’da hissetmek istiyorsanız Meis Adasına bir gününüzü mutlaka ayırın. Schengen vizesi ile kolayca gezebilir, vizeniz yoksa da günlük kapı vizesi alabilirsiniz.
Pasaportunuzu yanınıza almayı unutmayın!

KEKOVA BOT  TURU

SAKLIKENT SAFARİ

GÖMBE & KÖY TURU

KAPUTAŞ PLAJI